Wspierają nas | WWF Poland

Wspierają nas 
	© Allen & Overy, A. Pędzich sp. k.
Allen & Overy, A. Pędzich sp. k.
© Allen & Overy, A. Pędzich sp. k.
Allen & Overy, A. Pędzich sp. k.
Allen & Overy, A. Pędzich sp. k. jest jedną z większych międzynarodowych firm prawniczych w Polsce z zespołem ponad 60 prawników polskich i angielskich, w tym doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Jest stałym doradcą krajowych i międzynarodowych banków i instytucji finansowych, znaczących korporacji międzynarodowych i krajowych oraz instytucji rządowych.

Allen & Overy, A. Pędzich sp. k. wspiera Fundację WWF od 2014r w zakresie obsługi prawnej.
 
	© FreshMail
Logotyp FreshMail
© FreshMail
FreshMail
FreshMail to łatwe w obsłudze i potężne narzędzie do usług e-mail marketingowych. Pozwala kreować i wysyłać e-mailingi oraz mierzyć efekty.

FreshMail wspiera Fundację WWF Polska od czerwca 2009 roku.
 
	© First AiD Communication
Logotyp First AiD Communication
© First AiD Communication
First AiD Communication
First AiD Communication to agencja specjalizująca się w kompleksowej obsłudze Public Relations. Zespół tworzą specjaliści ds. media relations, Digital PR i produkcji wydarzeń.

First AiD Communication wspiera Fundację WWF Polska od początku 2011 roku.
 
	© Millward Brown
Millward Brown
© Millward Brown
Millward Brown
Millward Brown istnieje od 1990 roku. Rozwój zasobów intelektualnych i logistycznych instytutu zapewnił mu pozycję lidera badań rynku i opinii w Polsce i na całym obszarze Europy Środkowej i Wschodniej.

Millward Brown wspiera Fundację WWF Polska w zakresie badań opinii. 
 
	© SKYEYE.COM.PL
Logo SKYEYE.COM.PL
© SKYEYE.COM.PL
SKYEYE.COM.PL
"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Prawda, ale nie do końca. Korzystając z samolotu bezzałogowego SKYEYE zmienia spojrzenie na inżynierię, środowisko... na przestrzeń. 
Firma specjalizuje się w produkcji ortofotomap, numerycznych modeli powierzchni terenu oraz wizualizacjach 3D. Wszystkie zobrazowania precyzyjnie oddają kształty, rozmiary oraz odległości."