Jak możesz pomóc chronić środowisko | WWF Poland

Jak możesz pomóc chronić środowiskoPrzyroda potrzebuje Twojej pomocy! Ocalmy ją razem.
Dowiedz się jak możesz pomóc nam realizować działania na rzecz ochrony przyrody.

84103019997796062000000000

Przekaż dowolną kwotę darowizny na podany numer konta i ratuj przyrodę razem z nami. Dziękujemy!
 / ©: WWF Polska

Przekaż 1%

Wypełniając PIT wybierz WWF i przekaż 1% podatku na ochronę polskiej przyrody. To Ty decydujesz co zrobić z Twoim 1%! Wpisz w deklaracji podatkowej nasz KRS 0000 160 673.

Przekaż 1% podatku, wpisując w deklarację podatkową nasz nr
KRS 0000 160 673.
 
	© WWF Polska
Przekaż 1 procent podatku Fundacji WWF Polska
© WWF Polska
 / ©: WWF Polska

Wspieraj regularnie

Twoja regularna pomoc jest dla nas wyjątkowo cenna. Oznacza ona przekazywanie darowizn co miesiąc na zasadzie Polecenia Zapłaty. Dzięki niej stajesz się członkiem Klubu WWF.

 

Pomóż jednorazowo

 
Każda darowizna ma dla nas ogromne znaczenie. Nie zwlekaj i już dziś przekaż jednorazową darowiznę i pomóż ratować przyrodę w Polsce i na świecie!

 

 
	© WWF Polska
Godzina dla morświna. Bądź moim głosem. Pomóż.
© WWF Polska
 / ©: WWF Polska
Pytaj o charytatywną kartę WWF MasterCard w bankach Millenium! Używając jej, pomagasz nam ratować środowisko naturalne. Bank Millennium przekazuje WWF procent od każdej Twojej transakcji, dokonanej z użyciem karty „z Pandą”, na rzecz ochrony przyrody.

Płać kartą kredytową z Pandą


Zbieraj punkty - ocal gatunki z WWF

 / ©: MasterCard
Przekaż nam punkty, które zbierasz płacąc kartą płatniczą MasterCard. To proste – wystarczy wybrać naszą cegiełkę charytatywną w programie MasterCard® Rewards.

 
 / ©: WWF Polska
Zrób prezent dla przyrody w Dniu Twojego Ślubu. Zaproponuj gościom, aby pieniądze na kwiaty przeznaczyli na darowizny na rzecz WWF. W tym wyjątkowym dniu pomóż nam ratować przyrodę!

Nowożeńcy dla przyrody

 / ©: WWF Polska
Twoja firma może mieć znaczący wpływ na rezultaty naszych projektów ochrony środowiska! Skontaktuj się z nami i wybierz jedną z form współpracy: partnerstwo w projekcie, licencja logo lub członkostwo w klubie „Biznes dla przyrody”.

Biznes dla przyrody

 / ©: WWF Polska
Zamieść informację o naszych działaniach na swojej stronie lub blogu, dołącz do nas w mediach społecznościowych. Angażuj się w nasze akcje, popierając swoim podpisem ważne dla przyrody inicjatywy. Pomóż nam szerzyć ideę ochrony środowiska naturalnego, docierając do jak największej liczby osób.

Działaj teraz!

Zapisz się na bezpłatny NEWSLETTER


 
Nie lubisz maili?
Dołącz do nas na Facebooku